vlad2 20.02.2009 в 07:31


Чиї вуха стирчать із бетону?


 Дана стаття опублікована у газеті «Вечірній Київ» 19 лютого 2009 року, четвер №19 (18354) 

Чиї вуха стирчать із бетону?

Київрада має шанс покласти край ще одній незаконній забудові.              Веде її колишній заступник голови Державної судової адміністрації, котрого суд визнав винним у корупційних діях

26 лютого справу про незаконну забудову між будинками №№41 і 43 на вулиці Анни Ахматової має бути винесено на розгляд сесії Київради. Минулого тижня «Вечірка» писала, як мешканці цих будинків відстрілювалися від забудовників ТОВ «Національна інвестиційно-будівельна компанія «Кварталбуд»». Нагадаємо, що представники забудовника й охоронці з фірми «Безпека LTD» намагалися зламати пікет, поставлений, аби не допустити завезення будівельної техніки на будмайданчик, розташований у безпосередній близькості від обох будинків. Коли охоронці вдалися до насильства, один із учасників пікету вистрілив у повітря з травматичної зброї. Після цього нападники відступили.


Генеральним директором «Кварталбуду» є Леонід Богданов. «Вечірка» зацікавилася, чим він займався в минулому…

Фальсифікації і махінації

Боротьба із забудовою в районі будинків №№41 і 43 на вулиці Анни Ахматової триває вже четвертий рік. За цей час змінилися три забудовники. Першого відбили на хвилі помаранчевої революції. Другий з’явився на початку 2008 року, та виявився розсудливим – не схотів іти на конфлікт з киянами, тож побудував інший об’єкт десь у Борисполі. З ТОВ «Кварталбуд», що встановило паркан навколо спірної «території», «ініціативні» воюють ледь не з часу завершення виборів до Київради.

Торік улітку ініціативна група мешканців двох зазначених будинків подала до КМДА звернення за тисячею підписів з вимогою включити до порядку денного Київради питання про скасування будівництва блоку побутового обслуговування з універсамом і підземним паркінгом, а також скасування землевідведення під будівництво. Рішення про відведення землі, як повідомив «Вечірці» один з активістів ініціативної групи Леонід Хмельницький, було ухвалено ще за часів попереднього мера Олександра Омельченка.

Замовником будівництва, нагадаємо, є Дарницька райдержадміністрація. На думку ініціативної групи, саме ця установа в особі певних чиновників намагалася сфальсифікувати торік у вересні громадські слухання з приводу будівництва. «Коли ми прийшли на обговорення, то виявили, що ще задовго до початку в залі сиділи сотні зо три найнятих студентів, пенсіонерів і якихось головорізів, – розповідає «Вечірці» пан Хмельницький. – Ми почали вимагати перереєстрації. Керував «дійством» заступник голови Дарницької РДА з внутрішньої політики Геннадій Сєнцов. Він побачив, що ситуація складається не на їх користь, і «підсадним» не вдасться проголосувати, тож оголосив громадські слухання зірваними». Другі слухання було проведено вже за сприяння Управління внутрішньої політики КМДА, і на них 579 осіб одноголосно проголосували проти будівництва.

Такому волевиявленню громадян об’єктивно сприяло ще й те, що ділянка, на якій ТОВ «Кварталбуд» розгортав будівництво, перебувала в розпорядженні Дарницької РДА на орендних засадах за договором з КМДА, і строк оренди минув ще 18 листопада минулого року. І хоча цей термін відтоді не було продовжено, забудовник нагнав сюди купу техніки. Тоді й стався той самий перший випадок, коли «ініціативні» підстрелили одного з нападників «у м’які тканини нижче пояса».

Усі документи, що стосувалися волевиявлення громадян, а також результати проведеної експертизи на предмет порушення державних будівельних норм було передано до комісії міськради з проблемних забудов. За цей час, за словами члена ініціативної групи Людмили Бей, представники забудовника «обробляли» активістів. «Заступник гендиректора ТОВ «Кварталбуд» Анатолій Батрак казав нам: на кого б ви не виходили, ми з ними домовимося – ми їм даємо можливість заробляти гроші», – повідала вона «Вечірці».

– Крім того, забудовники нам почали закидати: хто, мовляв, компенсує нам відмову від будівництва в сумі 3 млн грн., – додала активістка Світлана Барановська.

Комісія з проблемних забудов Київради винесла рішення про неприпустимість будівництва. Проте її рішення цілих три місяці не могло дійти до комісії міськради з містобудування. Це сталося лише минулої п’ятниці. «Тепер ми чекаємо, що 26 лютого наше питання буде винесено на засідання Київради», – повідомила «Вечірці» Людмила Бей.

– Ми весь час намагалися з’ясувати, хто ж стоїть за цими забудовами, і дійшли висновку, що це Блок Юлії Тимошенко, – вважає Леонід Хмельницький. – Від самого початку нам узялися допомагати депутати з районної організації БЮТ. Один із них – депутат Дарницької райради Володимир Шкарпітко. Вони навіть з’ясували, що там існує ціла низка підозрілих документів. Та потім, можливо, їх викликали «нагору» і дали відповідну вказівку, оскільки в їх діяльності стався поворот на 180 градусів. Вони почали працювати проти нас.

За його словами, саме бютівці з Дарницької райради розробили проект рішення на користь забудовника. Проте більшість депутатів району не підтримали його. Навіть частина депутатів з БЮТ була не згодна.

Могильник судової реформи

Нинішній гендиректор ТОВ «Кварталбуд» Леонід Богданов раніше працював заступником голови Державної судової адміністрації України (ДСА). На цю посаду його призначив тодішній президент Леонід Кучма 5 листопада 2002 року (указ №992/2002). Наступного року уряд поклав на ДСА завдання комп’ютеризувати національну судову систему. Це завдання було передбачене «Державною програмою організаційного забезпечення діяльності судів», затвердженою постановою Кабміну №907 від 16 червня 2003 року. Передбачалося, зокрема, створення єдиної комп’ютерної мережі судової системи, єдиного державного реєстру судових рішень, єдиної електронної бібліотеки судової системи України, інтернет-порталів для судових органів, а також завершення комп’ютеризації робочих місць у судах. Для цього було створено державне підприємство «Інформаційні судові системи». Фактично це була посередницька структура між ДСА і такою собі науково-виробничою групою «Юртех». Одним із співзасновників цієї групи був… заступник голови ДСА Леонід Богданов. І це вже було порушенням закону, оскільки держслужбовець не має права займатися бізнесом.

Коли в 2005 році Державну судову адміністрацію очолив Іван Балаклицький, першим, що він зробив, стала перевірка співробітництва очоленого ним відомства з різними комерційними структурами. Новий начальник ДСА дійшов висновку, що адміністрація з плином часу занадто узалежнилася від «Юртеху». В 2007 році Рахункова палата України встановила, що програмні продукти під реалізацію програми з оргзабезпечення судів, створені за державні кошти (система автоматизованого документообігу «Діловодство», система резервного копіювання баз даних «Сірко», Єдина інформаційна система обліку суддівських кадрів тощо), є власністю комерційних структур, пов’язаних з Леонідом Богдановим.

Програму оргзабезпечення діяльності судів було фактично завалено. Зокрема, система Єдиного реєстру судових рішень, яка мала стати до дії 1 червня 2006 року, так і не запрацювала, оскільки програмне забезпечення під нього розроблено не було. Що ж до системи автоматизованого документообігу «Діловодство», то розробники намагалися «втюхати» її без супровідної документації, гарантійних умов і системи комплексного захисту інформації. Не було завершено розробку інтернет-сторінок «Портал судової влади» і «Систему судоустрою України».

Зате, згідно з висновками Рахункової палати, складеними на підставі даних аудиту ефективності використання ДСА державних коштів, у період між серединою 2003 – першою половиною 2007 року обсяг нецільового використання коштів сягнув 109,2 млн грн. Причому закупки здійснювалися без відповідної експертної оцінки Міністерства транспорту і зв’язку, як це мало би бути.

Але й це ще не все. Печерський райсуд Києва визнав Леоніда Богданова винним у порушенні антикорупційного законодавства. Занадто часто чиновник виїжджав за кордон – до Женеви, Лондона, Парижа тощо. Це були суто приватні поїздки. При цьому, однак, пан Богданов вважався на роботі, відпустки за свій рахунок не брав і отримував гроші за прогуляні дні. Та найважливішим є те, що Леонід Богданов, як той, хто мав доступ до інформації, що становить державну таємницю, не мав права виїздити за кордон без повідомлення свого безпосереднього начальства.

Зрештою, 6 грудня 2006 року тодішній перший віце-прем’єр Микола Азаров звільнив Леоніда Богданова з посади заступника голови ДСА. А наступного року столична прокуратура висунула до пана Богданова позов з вимогою повернути 9372 грн. 13 копійок, які було йому незаконно виплачено як зарплатню під час закордонних поїздок. Богданов повернув гроші добровільно, і справу закрили.

Чи причетні якимось чином витрачені не за призначенням 109,2 млн грн. державних грошей до забудови між будинками №№41 і 43 на вулиці Анни Ахматової? Питання наразі залишається відкритим.

rudnicki@vechirnij.kiev.ua

Юрій Рудницький. Рекомендовать запись
Оцените пост:

Откуда приходят на эту запись за последний месяц   1 день 10 дней 30 дней

Нет данных

Показать смайлы
 

Комментариев: 18
Impotence has continued been a could could could could cause of anguish for actor of men beyond the apple and the admiration biologic " UK Viagra " accept seemed to abatement the adversity for men. There are aswell remedies which are readily accessible online to advice you with all of the aloft listed problems.
Revolutional update of SEO/SMM package "XRumer 16.0 + XEvil": captchas breaking of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex, and more than 8400 another subtypes of captchas, with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second). You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM programms: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other programms. Interested? There are a lot of impessive videos about XEvil in YouTube. Good luck ;) XRumer20170717
Absolutely NEW update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil 3.0": captchas breaking of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex, and more than 8400 another categories of captcha, with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second). You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM programms: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other software. Interested? There are a lot of introducing videos about XEvil in YouTube. See you later ;) XRumer20170721
Revolutional update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil": captchas solving of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex, and more than 8400 another categories of captcha, with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second). You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM programms: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other software. Interested? There are a lot of impessive videos about XEvil in YouTube. Good luck! XRumer20170725
Absolutely NEW update of SEO/SMM package "XRumer 16.0 + XEvil 3.0": captcha regignizing of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex, and more than 8400 another categories of captcha, with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second). You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM software: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other programms. Interested? There are a lot of impessive videos about XEvil in YouTube. See you later ;) XRumer20170725
VasTutNet точка ru удалим негативные отзывы о Вас,разместим положительные,Спецалист по удалению плохой негативной информации в сетиУдалить данные из сети Удалим всю негативную информацию ,разместим положительные отзывы.Привлечение трафика аналог яндекс директа и гугла Агентство репутации Вастутнет VasTutNet точка ру!
Segway Verona offers tours that make sure you will enjoy a fun and immerse experience of our beloved city. We combine Segway, our innovative way of transportation, with tours in the historical city centre. Through our explorations of 1 or 2 hours, we will bring you to the most breathtaking spots, so that, if you do not stay long in Verona, we make sure that you see all of the unmissable sights! Segway is really easy to use! It is so intuitive that it feels like an extension of the human body. To understand why, consider this: if you stand up and lean forward, so that you are out of balance, you will intuitively put your leg forward. Segway works the same way: to move forward or backward, the rider just leans slightly in such direction, and Segway will follow your movements. It is also easy to turn right or left, since the rider just has to push respectively Segway’s handlebar. Segway is safe. Anyone over the age of 12 can join our tours, except for pregnant women. Apart from these cathegories, we encorage people of every age to try Segway, because this self-balancing object can really make your experience in Verona much more delightful! In fact, if it is hot, you will enjoy some fresh air and avoid to sweat; if it is cold, you will have the possibility of staying outside the least possible time. It is proved that our 2 hours tours show you what you will see in 6 hours walking! All the tours start with a little training on how to use Segway, because for us safety is the priority. However, we experienced that it takes just a little practice to master on Segway! There are no required skills and, in particular, no need to be able to bicycle. There will always be a tour leader with you, guiding the whole group, so that you can enjoy the view and the tour of Verona. Audioguides (available in different languages) will provide the information you need to fully comprehend the history and architecture of our main monuments, squares and buildings. In particular, our 2 hours tour will show you: Piazza Bra, one of the biggest squares in Italy, with the Arena, the famous Roman amphitheatre; we will then take Via Oberdan in order to see Portoni Borsari, one of the ancient entrance of the Roman city; we will firstly explore Piazza Erbe and secondly Piazza Dei Signori, two squares full of symbols and buildings with enchanting beauty, and then see Arche Scaligere. Heading to the Duomo, Verona’s Cathedral, we will pass by Santa Anastasia, next to the Conservatory of music; after that, we will have a break on Ponte Pietra, the bridge with the breathtaking view of the Roman Theatre and San Pietro Castle (and much more). On our way back, we will stop at Juliet’s house, so that you don’t forget to take pictures and write your names on the walls! We will conclude our tour with Castelvecchio, the Scaligeri castle and enjoy its amazing view of Verona. People who went on tours with us really appreciate our flexibility: we do not have fixed tour’s hours, so we can arrange the time that fits the best. Moreover, we try to adjust the path according to your preferences, spending less time on spots you have already seen and dedicate more on your favourite sights. Read what people say about us on tripadvisor... So, if you want to make the most out of your time in Verona, contact us or stop by our office! OFFICE HOURS: Monday to Saturday (only closed on Sunday) from 10 am to 5 pm. DIRECTIONS: We are located in Piazza Cittadella 11b, very close to Piazza Bra, the main square with the Arena. From Piazza Bra you can arrive at our office on foot (3 minutes): pass under the arch of the gateway with the big clock (Portoni della Bra) and walk through Corso Porta Nuova for approximately 100 https://veronasegwaytours.com/
Revolutional update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil 3.0": captchas recognition of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex, and more than 8400 another types of captchas, with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second). You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM programms: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other programms. Interested? You can find a lot of demo videos about XEvil in YouTube. You read it - then IT WORKS! See you later! XRumer201708
Absolutely NEW update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil 3.0": captchas breaking of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex, and more than 8400 another subtypes of captchas, with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second). You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM programms: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other software. Interested? You can find a lot of impessive videos about XEvil in YouTube. You read it - then IT WORKS! Good luck ;) XRumer201708
Revolutional update of SEO/SMM package "XRumer 16.0 + XEvil": captcha regignizing of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex, and more than 8400 another subtypes of captcha, with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second). You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM programms: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other programms. Interested? There are a lot of impessive videos about XEvil in YouTube. You read it - then IT WORKS! Good luck! XRumer201708
Revolutional update of SEO/SMM package "XRumer 16.0 + XEvil 3.0": captchas regignizing of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex, and more than 8400 another size-types of captchas, with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second). You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM programms: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other software. Interested? There are a lot of introducing videos about XEvil in YouTube. You read it - then IT WORKS! See you later ;) XRumer201708c
Revolutional update of SEO/SMM package "XRumer 16.0 + XEvil 3.0": captcha recognition of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex, and more than 8400 another categories of captcha, with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second). You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM programms: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other software. Interested? You can find a lot of impessive videos about XEvil in YouTube. You read it - then IT WORKS! Good luck! XRumer201708c
http://xrumersale.site/ Revolutional update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil": captcha recognition of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex, and more than 8400 another size-types of captchas, with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second). You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM programms: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other software. Interested? You can find a lot of introducing videos about XEvil in YouTube. You read it - then IT WORKS! Good luck! http://salexrumer.site/ XRumer201708yy
Заказ такси в Аэропорт Москвы по фиксированной стоимости 1000 рублей. Встреча, Транфер в нашей компании тоже фиксированно. Дополнительные услуги: Встреча с табличкой, англоговорящие водители, экскурсии, помощь с багажом. Наши контакты: http://viber.taxi/ тел: 8(495)66-99-665 Заказ через viber 8(977)255-03-02
Пополение баланса Авито (Avito) за 50% | Телеграмм @a1garant Приветствую вас, дорогие друзья! Рады предоставить Всем вам услуги по пополнению баланса на действующие активные аккаунты Avito (а также, совершенно новые). Если Вам нужны определенные балансы - пишите, будем решать. Потратить можно на турбо продажи, любые платные услуги Авито (Avito). Аккаунты не Брут. Живут долго. Процент пополнения в нашу сторону и стоимость готовых аккаунтов: 50% от баланса на аккаунте. Если необходим залив на ваш аккаунт, в этом случае требуются логин и пароль Вашего акка для доступа к форме оплаты, пополнения баланса. Для постоянных клиентов гибкая система бонусов и скидок! Гарантия: И, конечно же ничто не укрепляет доверие, как - Постоплата!!! Вперед денег не просим... А также, гасим Штрафы ГИБДД за 65% ... Оплата: ЯндексДеньги, Webmoney (профессиональные счета) Рады сотрудничеству! Залив Авито канал Телеграмм @t.me/avito50 ________ авито фотошторы скидкой авито работа вакансии +как пополнить баланс авито купить вещи пакетом +в авито пакет объявлений +на авито
This message is posted here using XRumer + XEvil 4.0 XEvil 4.0 is a revolutionary application that can break almost any antibot CAPTCHA's. Captcha Recognition Google (ReCaptcha-1, ReCaptcha-2), Facebook, BING, Hotmail, Yahoo, Yandex, VKontakte, Captcha Com - and over 8400 other types! You read this - it means it works! ;) Details on the official website of XEvil, there is a free demo version. Check YouTube video "XEvil ReCaptcha2"